GTA

Grand Theft Auto to pierwsza część serii Grand Theft Auto. Gra daje graczowi możliwość wyboru w poruszaniu się podczas gry - może on przechadzać się po mieście, jeździć po nim samochodem lub motocyklem, czy też wykonywać kolejne misje. Wszystkie nasze zachowania cały czas nadzoruje policja. Jeśli nie będzie ona w stanie sobie z nami poradzić, to ustawia na ulicach blokady z policjantami uzbrojonymi w broń palną. Jednak w grze, jak w życiu istnieje kilka mniej oficjalnych sposobów, aby pozbyć się "opieki" policji.

W 1997 roku gra była dobra technicznie, w chwili obecnej jednak grafika nie zachwyca, widok gry przedstawiony jest z góry. Jednak dużym plusem gry jest oprawę dźwiękową, oraz innowacyjny pomysł - możliwość słuchania radia w samochodzie.

Grand Theft Auto oraz Grand Theft Auto II uzyskały już status public domain, więc można je pobrać za darmo i całkowicie legalnie z Internetu. Aby to uczynić należy udać się na stronę RockstarGames Classics, wybrać wersję gry oraz wypełnić formularz, po tym fakcie możemy już za darmo pobrać grę.

Informacje Masz problem? Pytaj na forum.